Каталог

Показать больше

Гарантія мінімальної ціни

На сайті встановлено мінімальні ціни на дану продукцію в Україні.

Якщо Ви знайшли ціну нижче, просимо повідомити нашому менеджеру.

Після перевірки інформації, Ви зможете придбати товар за найвигіднішою ціною.

Все для захисту України: бронежилети, шоломи та армійські аксесуари

 

Збройні сили України мають наразі великий запит на сучасні системи індивідуального захисту, оскільки кількість війська суттєво збільшилась. І ми допомагаємо з першого дня нашим захисникам із армійською амуніцією: знаходимо, де можна купити якісні бронежилети, відшити надійні плитоноски, доставляємо кевларові шоломи та різні такі необхідні армійські аксесуари. Все для того, щоб кожен громадянин міг собі придбати те, що йому потрібно для свого захисту.

Кевларові шоломи дуже популярні серед сил спецпризначення, військових, поліцейських та правоохоронних підрозділів завдяки своєму надзвичайно високому комфорту та гнучкості в екстремальних умовах.

Кевларова каска 3А клас (Великобританія) забезпечує захист голови при падіннях, ударах, впливу вибухової хвилі, дрібних осколків, рикошетах, попаданні пістолетних куль і куль іншого легкої стрілецької зброї на вильоті. Каска кевларова оснащена системою підвіски з 7 накладками та 4-точковим ременем швидкого регулювання RD (Ratchet Dial).

Шолом призначений для захисту співробітників гуманітарних місій і журналістів, які працюють у зоні ведення бойових дій та для розміщення спеціального обладнання. До того ж, він має невелику вагу - 1,7 кг.

Каска кевларова 3А клас (Швеція)

 

Складність доставки кисню до пораненого на полі бою полягає втому, що він зберігається у балонах. Вибухонебезпечність балонів з киснем наражає на небезпеку кожну команду медиків. Але сьогодні кисень можна виробляти прямо на місці за допомогою кисневого концентратора SAROS 3000.

  

Відомо, що негайна подача кисню пораненому дозволяє збільшити час ефективної допомоги та виживання потерпілого в 5 разів! До того, ж форма концентратора дозволяє розміщувати його у місцях, де раніше кріпилися 10-літрові балони.

Переваги такого обладнання

  • Тактичний режим – можливість відключити системи сигналізації та індикації для збереження секретності
  • Кисень подається 37оС (незалежно від температури навколишнього середовища).
  • Технологія AutoSat – зміна дози кисню у пульс-режимі залежно від частоти дихання (привідсутності дихання перехід на потоковий режим)
  • Дозволено на авіатранспорті НЕРА фільтр
  • Самодіагностика приладу з кодами помилок

Світлодіодний ліхтар MS18W

Світлодіодний водонепроникний портативний ліхтар має 8 режимів високої яскравості, які можуть бути швидко змінені з доступною турбіною.

І головне - бронежилети. Їх наявність швидко змінюється, ми постійно доповнюємо цей розділ. На всі ваші питання стосовно класу бронежилетів, їх надійності тощо - готові надати компетентну відповідь, телефонуйте нам.

  

Купити бронежилет