Каталог

Показать больше

Гарантія мінімальної ціни

На сайті встановлено мінімальні ціни на дану продукцію в Україні.

Якщо Ви знайшли ціну нижче, просимо повідомити нашому менеджеру.

Після перевірки інформації, Ви зможете придбати товар за найвигіднішою ціною.

Столи операційні: особливості вибору

 

Операційна – приміщення у медустанові, у якому обстановка має бути продумана до дрібниць. Це стосується і операційного столу, саме навколо нього будується найвідповідальніша та найважливіша робота фахівців.

Сьогодні є кілька різновидів операційних столів. Багато моделей мають схожу конструкцію, але їх функціонал, технічні характеристики, властивості та матеріали – різні.

Для кожного напряму медицини розробляються операційні столи. Є столи загальнохірургічні, нейрохірургічні, гінекологічні, столи для проктології та урології, ортопедичні. Багато виробників, як правило, роблять стіл для операцій універсальним, щоб його конструкцію можна було без особливих труднощів пристосувати під будь-яку операцію шляхом додавання або зняття певних частин. Це і зручно, і вигідно з економічного погляду.

Технічні характеристики операційних столів

Від функціональності столу операційного, зручності доступу персоналу та можливості підключення додаткових пристроїв залежить благополучний результат операції.

Операційний стіл

Можливість транспортування

Сучасні операційні столи діляться на мобільні та стаціонарні. Перші використовуються для хірургічних маніпуляцій в екстрених умовах. Ними можуть бути обладнані реанімобілі, польові шпиталі. Стаціонарні столи встановлюються на постійне місце у операційних залах.

Стіл операційний польоиой СОП

Типи керування (системи регулювання):

 • Механічний привід. Цей спосіб регулювання висоти та нахилу столу вважається застарілим, проте досі успішно застосовується. Його перевага: невисока вартість обладнання.
 • Гідравлічний привід. Зміна висоти, нахилу та трансформація частин операційного столу виконується за допомогою гідроприводу з ручним керуванням. Основу підйомного механізму складають гідравлічні магістралі з створюваним у них високим тиском.
 • Електрогідропривід. Цей спосіб керування поєднує в собі вищеописані системи, рушійною силою трансформації столу при цьому є електродвигун. Такі столи оснащуються пультом дистанційного керування.

Механічний операційний стіл KL-1A

Основні елементи конструкції

Нижче наведено перелік елементів конструкції, наявність яких варто врахувати при покупці операційного столу:

 • кількість рухомих секцій;
 • опорні колони;
 • дуга для анестезії;
 • регулювання нахилу основи;
 • привід;
 • додаткові аксесуари: упори, фіксатори, підвіси, приставки.

Гідравлічний електричний операційний стіл DL-C

Конструкція операційного столу обов'язково має забезпечувати:

 • Максимальний доступ до пацієнта під час оперативного втручання;
 • Зручне розміщення для пацієнта, хірурга, молодшого персоналу, анестезіолога;
 • Просте та зрозуміле управління;
 • Вантажопідйомність будь-якого типу пацієнта, незалежно від його ваги та зросту;
 • Екологічність та стерильність.

Як вибрати операційний стіл

Вибираючи операційний стіл, слід керуватися його призначенням. Якщо у вас спеціалізована клініка зі стабільною відвідуваністю, краще купити спеціальні операційні столи. Якщо ж ви купуєте обладнання для невеликої лікарні, то доцільніше зупинитись на універсальних моделях.

На нашому сайті в розділі Столи операційні представлені столи різних модифікацій, як універсальні, так і спеціалізовані. Пам'ятайте, що правильний вибір операційного столу – запорука ефективності вашої клініки.

Зателефонуйте за номером (067) 629-83-83 або (050) 475-58-85,

щоб дізнатися детальніше про моделі, які вас зацікавили, і отримати професійну консультацію.