Каталог

Показать больше

Гарантія мінімальної ціни

На сайті встановлено мінімальні ціни на дану продукцію в Україні.

Якщо Ви знайшли ціну нижче, просимо повідомити нашому менеджеру.

Після перевірки інформації, Ви зможете придбати товар за найвигіднішою ціною.

Масаж, релакс і спокій разом із MioMat

 

Більшість людей сьогодні вважають за краще доповнювати лікарську терапію масажем. І вже багато хто переконався, що масажні процедури є ефективними методами лікування та профілактики різних захворювань. До того ж, зовсім не обов'язково звертатися до професійних масажистів.

Сучасна медична промисловість розробляє велику кількість різних масажних пристроїв для використання в домашніх умовах. І ми сьогодні розповімо про вплив на наш організм акупунктурного килимка MioMat.

 

Масажний килимок для акупунктури

Ще древньому Китаї, в 1600 року до зв. е., лікарі зробили важливе для людства відкриття: на тілі людини є точки, стимулюючи які ми можемо впливати на різні органи та системи організму. Так з'явилось голковколювання.

Вже в наші дні ми можемо скористатися цікавим пристосуванням у вигляді тканинного килимка з нашитими на ньому шипами – акупунктурним килимком MioMat. Завдяки такому мату акупунктура доступна кожному. Головне, нічого не потрібно робити, достатньо лягти на килимок MioMat або притиснути його до хворого місця.

Акупунктурний килимок MioMat використовується для впливу на шийно-комірцеву зону та для лікування хребта.

Шипи виконані з якісного пластику, вони надійно припаяні до тканини, що гарантує його тривале використання. Аплікатори мають подвійне вістря, яке не дає шипам глибоко проникати в шкіру, що гарантує комфорт під час застосування цього килимка.

Виконуючи точковий масаж стоп та інших частин тіла, можна досягти:

- зниження м'язової напруги;

- зменшення больових відчуттів;

- покращення кровообігу та обмінних процесів в організмі;

- підвищення тонусу м'язів;

- зняття втоми;

- активізації захисних сил організму;

- підняття настрою та підвищення працездатності.

З різноманіття масажерів нашого магазину ви можете обрати будь-який масажний коврик і використовувати його для оздоровчих цілей. 

Насолоджуйтесь масажем, будьте спокійні та здорові!