Гарантія мінімальної ціни

На сайті встановлено мінімальні ціни на дану продукцію в Україні.

Якщо Ви знайшли ціну нижче, просимо повідомити нашому менеджеру.

Після перевірки інформації, Ви зможете придбати товар за найвигіднішою ціною.

USB-масажер міостимулятор uPixie

USB-масажер міостимулятор uPixie

USB-масажер міостимулятор uPixie

Виробник: OSIM (Singapore)

Арт:M04881

* Обов'язково уточнюйте зовнішній вигляд, комплектацію та ціну товару перед покупкою!

* У зв'язку з нестабільним курсом валют, ціни на момент покупки можуть відрізнятися

2 000 грн

Є в наявності

ОПИС:

Масажер uPixie OSIM являє собою комбінацію з USB-донгла і 2-х невеликих пластинок, які кріпляться на певній групі м'язів. Масаж проводиться різними способами - розминання, натискання або стиснення.

Технічні характеристики

Масажер uPixie OSIM являє собою комбінацію з USB-донгла і 2-х невеликих пластинок, які кріпляться на певній групі м'язів. Масаж проводиться різними способами - розминання, натискання або стиснення. Ритм процесу можна регулювати за допомогою попередньо встановлених програм, як і музикою, яка звучить з колонок.

Пристрій дозволяє здійснювати найрізноманітніші види масажу для різних частин людського тіла. Масаж забезпечується за допомогою підведення електричного струму до м'язів тіла, а спеціальне програмне забезпечення забезпечує можливість тонкої настройки режимів і інтенсивності масажу.

Особливості:

• Види масажу: розминка, пульсація, акупунктура
• Кількість режимів інтенсивності стимуляції: 20
• Windows, Macintosh, USB 2.0
• Карта пам'яті: SD, 2GB
• Кількість імпульсних масажів: 4
• Синхронізація музики з імпульсною дією масажу

За допомогою спеціальних подушечок масажер-міостімулятор uPixie OSIM кріпиться до тіла людини, що сидить за комп'ютером. Робота м'язів стимулюється за рахунок невеликих розрядів електрики.

Масажер-міостімулятор досить просто підключається до ноутбука або комп'ютера. Програми, які входять в масажер (їх 4) дозволяють регулювати інтенсивність розрядів, створюючи при цьому власні режими. Процедуру масажу можна синхронізувати з мелодіями улюблених виконавців.

USB-масажер міостімулятор uPixie від компанії OSIM - це унікальне рішення для тих людей, чия діяльність пов'язана з постійною роботою за комп'ютером або сидячим способом життя, так як тривалий час перед екраном монітора - це, безумовно, шкідливо, адже основне навантаження йде на очі, а негативні наслідки відчуває хребет і організм в цілому.

Схожі товари:

Відгуки покупців (0 )

Поки немає відгуків. Ваш відгук може стати першим.

Залиште свій відгук

Отменить

Оцiнити товар

Введіть коментар