Гарантія мінімальної ціни

На сайті встановлено мінімальні ціни на дану продукцію в Україні.

Якщо Ви знайшли ціну нижче, просимо повідомити нашому менеджеру.

Після перевірки інформації, Ви зможете придбати товар за найвигіднішою ціною.

Пульсоксиметр Medica-plus Cardio control 7.0

Пульсоксиметр Medica-plus Cardio control 7.0

Пульсоксиметр Medica-plus Cardio control 7.0

Арт:M04969

* Обов'язково уточнюйте зовнішній вигляд, комплектацію та ціну товару перед покупкою!

* У зв'язку з нестабільним курсом валют, ціни на момент покупки можуть відрізнятися

960 грн

Є в наявності

ОПИС:

Завдяки сучасному контрольно-діагностичного пульсоксиметру Cardiocontrol 7.0 надана можливість кожному, хто стежить за своїм здоров’ям вимірювати насичення гемоглобіну киснем артеріальної капілярної крові.
 

Технічні характеристики

Необхідність вимірювати постійно частоту серцевих скорочень у людини може бути викликана різними причинами. Так, наприклад, людям страждаючим гіпоксією, надзвичайно важливо конролювати рівень насиченості кисню в крові (сатурації). А спортсменам потрібно здійснювати контроль за частотою скорочень серцевого м’яза, щоб регулювати рівень навантажень. Як в першому, так і в другому випадку найкращим рішенням буде використання пульсоксиметра Cardiocontrol 7.0 - високоточний медприлад від японського виробника, що характеризується найвищим рівнем точності показань, зручний і простий в експлуатації.
 
Завдяки сучасному контрольно-діагностичного пульсоксиметру Cardiocontrol 7.0 надана можливість кожному, хто стежить за своїм здоров’ям вимірювати насичення гемоглобіну киснем артеріальної капілярної крові.
 
Постійна турбота про здоров’я за допомогою пульсоксиметра Cardiocontrol 7.0 від компанії Medica-plus
 
Щоб отримати дані про частоту серцевих скорочень за допомогою даного медприладів вам знадобитися не більше 15 секунд. Саме тому він широко використовується для обстеження дітей і дорослих, як в медустановах, так і в домашніх умовах. Особливо актуальне використання пульсоксиметра Cardiocontrol 7.0 для людей похилого, яким потрібен постійний контроль за ЧСС, тому як самостійно вимірювати частоту пульсу тактильним способом їм досить складно.
 
Портативний пульсоксиметр Cardiocontrol 7.0 від компанії Medica-plus на відміну від існуючих аналогів включає наступні переваги:
  • попереджає за допомогою відображення про знижений рівень заряду батареї;
  • завдяки продуманому конструктивному рішенню має низьке енергоспоживання;
  • наділений функцією автоматичного відключення після закінчення 10 секундного періоду бездіяльності, що дозволяє економити заряд батареї.
 
Компактні розміри приладу дозволяють використовувати його в будь-якій ситуації, незалежно від місцезнаходження людини. Якщо ви перебуваєте роботі в офісі або вирушили в далеку подорож, то пульсоксиметр Cardiocontrol 7.0 не займатиме багато місця, як у витонченій жіночій сумочці, так і в чоловічому рюкзаку. Саме тому придбання даного медприладу допоможе в значній мірі полегшити і спростити процес контролю частоти скорочення серцевого м’яза у людей будь-якої вікової категорії.
 
Діапазон вимірів:
 
1.-SpO2: 70% -99%.
Точність: ± 2% на стадії 70% ~ 99%
Нижче 70% немає вимог
Дозвіл: ± 1%
2. PR: діапазон виміру: 30BPM-240BPM
Точність: ± 1BPM або ± 1%

Схожі товари:

Відгуки покупців (0 )

Поки немає відгуків. Ваш відгук може стати першим.

Залиште свій відгук

Отменить

Оцiнити товар

Введіть коментар